loader image

BSP Zuber SRL – Oportunitate de angajare în domeniul construcțiilor

Suntem un birou de proiectare specializat în domeniul construcțiilor prefabricate din beton armat. Oferim servicii complete de consultanță, proiectare și asistență tehnică în toate domeniile de utilizare a prefabricatelor din beton.

Suntem în căutarea unui coleg pentru biroul nostru din Sibiu, Romania

Inginer constructor proiectant (m/f)

Atribuții:

  • Modelare si detaliere CAD elemente prefabricate din beton armat
  • Proiectarea detaliilor constructive
  • Efectuarea calculelor de predimensionare
  • Desenarea planurilor de dispunere/montaj pentru elementele prefabricate
  • Întocmirea extraselor de armare și a listelor de cantități

Profilul Dvs.:

  • Absolvent sau student în ultimul an al Facultății de Construcții Civile, Industriale și Agricole
  • Acuratețe, mod de lucru structurat și independent
  • Experiența în proiectarea structurilor din beton armat (AutoCad, Allplan, etc.) constituie un avantaj
  • Cunoașterea limbii engleze sau germane la nivel conversațional

Oferta noastră:

  • Colectiv tânăr și mediu de lucru plăcut
  • Un loc de muncă sigur într-o companie de familie de succes
  • Pachet salarial atractiv și progam de lucru flexibil
  • Implicare în proiecte de mare anvergură și complexitate ridicată
  • Perspective de dezvoltare profesională

Așteptăm să ne cunoaștem! Trimiteți-ne CV-ul Dvs. în limba română și/sau engleză la adresa de e-mail:

Bsp Zuber SRL
ing. Anca Tătaru
E-mail: atataru@bsp-zuber.ro
Tel.: +49 7951-9373-955